Ubytování Orlík

Mlýn Kamenice je rodinný penzion zrekonstruovaný z vodního mlýna z počátku 17.století. Nabízí ubytování i aktivní odpočinek v kraji Středočeské pahorkatiny, v blízkosti Orlíku a Orlické přehrady.

Ubytování je možné v 7 apartmánech a 5 pokojích. Každý apartmán i pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou.

K dispozici jsou ručníky, mýdlo, toaletní papír, utěrka a houbička. Kuchyně je vybavená skleničkami, hrnky, talíři, příbory, nožem, hrnci a pánví.


Apartmány č. 1 a 2  vám nabídnou pohodlné ubytování. Obývací pokoj je vybaven rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, komodami, TV, kuchyňským koutem s vařičem, lednicí, varnou konvicí a jídelním stolem. V ložnici je manželské dvojlůžko, šatní skříň a komoda. Koupelna je se sprchovým koutem a WC. Oba apartmány mají k dispozici posezení na balkoně s pohledem do údolí Kamenického potoka. Maximální kapacita 4 osoby.

Apartmán č. 3 je prostornější verzí apartmánů 1 a 2. Obývací pokoj je vybaven 2 rozkládacími pohovkami, konferenčním stolkem, TV, jídelním stolem, kuchyňským koutem s vařičem, lednicí a varnou konvicí. V ložnici je manželské dvojlůžko s nočním stolkem a šatní skříň. V prostorné koupelně je WC a sprchový kout. Terasa apartmánu vám při posezení nabídne soukromí a výhled do přírody. Maximální kapacita 6 osob.

Apartmán č. 4 má vchod ze dvora. V tomto apartmánu se povedlo zachovat mnoho prvků z dob mlynářových a věříme, že vám připomene časy dávno minulé..

Nejdříve vstoupíte do prostorné kryté verandy s posezením. Dále pokračujete do chodby s původní dlažbou a se schodištěm do apartmánu č. 5. Z této chodby je vstup do obytné kuchyně s pecí. Na kuchyni navazuje čtyřlůžková ložnice s manželskou postelí, nočními stolky, šatní skříní a 2 jednolůžky. Z chodby vstupujete do druhé ložnice s manželskou postelí, nočními stolky, 1 jednolůžkem a šatní skříní. Koupelna s vanou a spíž s lednicí mají také vstup z chodby. Obytná kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou s vařičem, varnou konvicí a TV. Prostorné posezení u pece pojme i početnější rodinu. Velký stůl se židlemi a lavicí vás bude lákat nejen k k večernímu posezení. Maximální kapacita 7 osob.

Apartmán č. 5 má vchod přes krytou verandu do chodby apartmánu č. 4. Po mlynářských schodech vystoupáte ke dveřím apartmánu 5. Vcházíte do obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, komodou, TV a jídelním stolem. Nechybí kuchyňský kout s vařičem, lednicí a varnou konvicí. Ložnice s manželským dvojlůžkem, nočními stolky a šatní skříní vám nabídne příjemnou atmosféru. Koupelna s WC a se sprchou je samozřejmostí. Maximální kapacita 4 osoby.

Apartmán č. 6 má samostatný vstup ze dvora s krytou veranda a posezením. Úvodem vcházíte do obytné kuchyně s kuchyňskou linkou, vařičem, lednicí, varnou konvicí a pohovkou. Dále je ložnice s dvojlůžkem, nočními stolky, šatní skříní a TV. Balkónovými dveřmi vycházíte k posezení na  prostorném balkóně s výhledem na louku a Klučenický potok. Samozřejmě nechybí koupelna se sprchovýmkoutem a WC. Apartmán je pro 2 osoby + 2 děti do výšky 130 cm. 

Apartmán č. 7 je přístupný po pohodlném venkovním schodišti. Nejprve vejdete do chodby, která zajišťuje vstupy do apartmánu č. 7 a do pokoje č. 12. Po vstupu do apartmánu se ocitnete v chodbě s kuchyňským koutem, vařičem, lednicí, varnou konvicí, jídelním stolem a šatní skříní. Obývací pokoj je vybaven pohovkou, konferenčním stolkem, dvěma jednolůžky, komodou s TV. Ložnice přístupná z chodby nabízí manželské lůžko, noční stolky a komodu. Koupelna je s WC a se sprchovým koutem. Na balkoně je k dispozici posezení. Maximální kapacita 6 osob.

Pokoje č. 8 - 11 jsou přístupné po pohodlném schodišti. Vstup do pokojů zajišťuje společná chodba. Pokoje jsou zařízeny 2 jednolůžky, šatní skříní, komodou, TV a křeslem. Každý pokoj má koupelnu s WC a se sprchovým koutem. Maximální kapacita 2 osoby.

Pokoj č. 12 je přístupný po pohodném schodišti. Nejprve vejdete do chodby, která zajišťuje vstupy do apartmánu č. 7 a do pokoje č. 12. Pokoj je vybaven manželským dvoulůžkem, rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem a TV. Koupelna s WC a sprchovým koutem je samozřejmostí.. Maximální kapacita 4 osoby.


Nástup na ubytování v den příjezdu je možný od 15,00 hod.


V den odjezdu host opouští ubytovací prostory do 10,00 hod.


V případě, že Vám čas nástupu či odjezdu nevyhovuje, obraťte se na nás předem, pokusíme se vyhovět Vašemu požadavku. 


Elektronická evidence tržeb je u nás prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU. 

Apartmán 1 - obytná místnost
Apartmán 1 - obytná místnost
Apartmán 4 - obytná kuchyně s pecí
Apartmán 4 - obytná kuchyně s pecí
Apartmán 5 - ložnice
Apartmán 5 - ložnice
Apartmán 6 - ložnice
Apartmán 6 - ložnice
Apartmány 9-11 - pokoj 9
Apartmány 9-11 - pokoj 9
GPS: 49°33'8.763"N
14°11'26.168"E
Penzion Mlýn Kamenice
Klučenice - Kamenice 4
Krásná Hora nad Vltavou
262 56
Česká republika

Telefon


+420 728 185 264