Ubytování Orlík

Orlická přehrada

Penzion Mlýn Kamenice je zrekonstruovaný vodní mlýn. Nabízí ubytování i aktivní odpočinek v kraji Středočeské pahorkatiny - v blízkosti Orlíku - Orlické přehrady.

Možnost ubytování je v 7 apartmánech a 5 pokojích. Každý apartmán i pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem/vanou - viz. popis níže.

Apartmány č. 1,2  mají obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, TV, kuchyňský kout s vařičem, lednicí, varnou konvicí, ložnici s dvoulůžkem a koupelnu se sprchovým koutem. Maximální kapacita 4 osoby.

Apartmán č. 3 má obývací pokoj s 2 rozkládacími pohovkami, TV, kuchyňský kout s vařičem, lednicí, varnou konvicí, ložnici s dvoulůžkem a koupelnu se sprchovým koutem. Maximální kapacita 6 osob.

Apartmán č. 4 má vchod ze dvora. Nejdříve vstoupíte do prostorné kryté verandy s posezením. Dále pokračujete do chodby, která zajišťuje vstup do obytné kuchyně s pecí, vařičem, varnou konvicí, lednicí, TV a do třílůžkové ložnice (dvoulůžko + jednolůžko), do koupelny s vanou a na schodiště apartmánu č. 5. Čtyřlůžková ložnice (dvoulůžko + 2 jednolůžka) je přístupná z obytné kuchyně. Maximální kapacita 7 osob.

Apartmán č. 5 má vchod ze dvora. První vstupujete do kryté verandy, dále pokračujete do chodby apartmánu č. 4 a po mlynářských schodech vystoupáte do apartmánu č. 5. Zde je obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, kuchyňský kout s vařičem, lednicí, varnou konvicí, ložnice s manželským dvojlůžkem + koupelna se sprchou. Maximální kapacita 4 osoby.

Apartmán č. 6 má samostatný vchod ze dvora. Vstup zajišťuje krytá veranda s posezením, dále je obytná kuchyně s vařičem, lednicí, varnou konvicí a pohovkou, ložnice s dvojlůžkem, TV + koupelna se sprchovým koutem. Z ložnice je vstup na balkón. Apartmán je pro 2 osoby + 2 děti do výšky 150 cm.

Apartmán č. 7 je přístupný po pohodném venkovním schodišti. Nejprve vejdete do chodby, která zajišťuje vstupy do apartmánu č. 7 a do pokoje č. 12. Po vstupu do apartmánu se ocitnete v chodbě s kuchyňským koutem, vařičem, lednicí a varnou konvicí.. Dále je k dispozici obývací místnost 2 jednolůžky, pohovkou a TV , ložnice s dvojlůžkem + koupelna se sprchovým koutem. Maximální kapacita osob.

Pokoje č. 8 - 11 jsou přístupné po pohodném schodišti. Vstup do pokojů zajišťuje společná chodba. Pokoje jsou zařízeny 2 jednolůžky, šatní skříní, komodou, TV a křeslem. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem. Maximální kapacita 2 osoby.

Pokoj č. 12 je přístupný po pohodném schodišti. Nejprve vejdete do chodby, která zajišťuje vstupy do apartmánu č. 7 a do pokoje č. 12. Pokoj je vybaven manželským dvoulůžkem, rozkládací pohovkou, TV a koupelnou se sprchovým koutem. Maximální kapacita 4 osoby.

Nástup na ubytování v den příjezdu je možný od 15,00 hod.

V den odjezdu host ubytovací prostory opouští do 10,00 hod.

V případě, že Vám čas nástupu či odjezdu nevyhovuje, obraťte se na nás předem, pokusíme se vyhovět Vašemu požadavku. 

Elektronická evidence tržeb je u nás prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU.